2853 KASHMIR NEW
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 2853 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 500kg |
| Block | 2853 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 270cm / 106inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 500kg |